Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

GWO - LEPSZA SZKOŁA

09.11.2016
GWO - LEPSZA SZKOŁA Publiczne Gimnazjum w Przybysławicach od lat uczestniczy w programie edukacyjnym GWO - LEPSZA SZKOŁA. Program LEPSZEJ SZKOŁY od 2002 roku pomaga w weryfikacji wiedzy uczniów, badaniu efektywności nauczania oraz w przygotowaniach do egzaminów zewnętrznych. LEPSZA SZKOŁA to projekt edukacyjny prowadzony przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Nasza szkoła realizuje projekt LEPSZEJ SZKOŁY z matematyki, a w projekcie uczestniczą uczniowie klas I, II i III gimnazjum.

Główne cele projektu to: badanie efektywności nauczania i rozwijanie integracji międzyprzedmiotowej. Uczestnictwo w projekcie dzięki specjalistycznym testom daje nauczycielom możliwość badania kompetencji uczniów, porównania wyników swoich klas z wynikami uczniów w całej Polsce, zaplanowania pracy na cały rok szkolny oraz analizy osiągnięć uczniów.

Testy przeprowadzane są w trzy razy w roku szkolnym, na początku, po pierwszym i po drugim semestrze, co daje możliwość badania bieżących postępów w nauce całych zespołów klasowych i pojedynczych uczniów.

Więcej informacji na temat projektu LEPSZA SZKOŁA znaleźć można na stronie internetowej  Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego: http://ls.gwo.pl.

Powrót