Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Zakończenie roku szkolnego 2015/16 w Zespole Szkół w Przybysławicach

01.07.2016
Zakończenie roku szkolnego 2015/16 w Zespole Szkół w Przybysławicach Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w naszej szkole wielu uczniów zostało wyróżnionych za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne.

           Uczniowie Szkoły Podstawowej, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:
Karolina Kruk, Natalia Kucińska, Natalia Prazner, Julia Żak, Paulina Ogórek, Marcelina Chyż, Maria Kolibska, Amelia Pasternak, Martyna Zamojska, Igor Czeladziński, Oliwia Zieleniak, Ewa Usarek, Zuzanna Reszka, Agata Staniak, Klaudia Smolarz, Alicja Szczerbetka, Julia Łukaszuk, Julia Chyż, Julia Drob, Aleksandra Murat, Kamila Pacek.

            Uczniowie Gimnazjum, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:
Weronika Pikul, Agnieszka Frąc, Dominika Pacek, Karolina Ogórek, Patrycja Misztal, Dorota Filipiak, Klaudia Ostapińska, Jagienka Chyż, Michał Karasek, Maja Łuczywek, Jacek Wójcik, Nina Łuczywek, Marlena Pikul, Gabriela Wojciechowska.

Wszystkim uczniom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje!

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
        ZS w Przybysławicach

Powrót