Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

XVII Dzień Papieski w naszej szkole

19.10.2017
XVII Dzień Papieski w naszej szkole W dniu 18 października 2017 r. z racji przypadającego XVII Dnia Papieskiego w naszej szkole odbył się apel. Uczniowie i nauczyciele obejrzeli i wysłuchali prezentacji przygotowanej przez uczniów zgodnie z tegorocznym hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją!”

Poprzez Dzień Papieski chcemy dotrzeć do głębi nauczania Papieża Polaka, który, wypowiadając te słowa pragnie nas czynić świadkami nadziei. My zaś, wdzięczni za dar wielkiego autorytetu, jakim był  i jest św. Jan Paweł chcemy promować chrześcijańską wizję nadziei, której wyrazicielem, piewcą i świadkiem jest św. Jan Paweł II: ,,Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać”.

                                                                            K. Sałecka

001_c1ef5.jpg 007_661a4.jpg 009_c5081.jpg 026_a3db1.jpg 062_f3442.jpg
Powrót