Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Wzorowa łazienka

10.10.2017
Wzorowa łazienka Zapraszamy do głosowania na szkolną galerię prac w konkursie „Wzorowa łazienka”. Konkurs trwa do 30 listopada. Nagrodą główną jest remont łazienki na kwotę 30 tys. zł. Szczegóły na stronie www.wzorowalazienka.pl

Punkty Standardowe

1 GŁOSOWANIE = 1 GŁOS

Szkoła może zdobyć głosy, a tym samym punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły (nie można głosować na poszczególne prace). Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Prawidłowo oddany głos skutkuje komunikatem na stronie z taką informacją. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę. Z jednego adresu IP można oddać max. 150 głosów w ciągu doby. Głosować można w sekcji „Głosuj”.

 

 Punkty z paragonem

 

1 PARAGON = 20 GŁOSÓW

Oddając jeden głos możesz przyznać szkole jednorazowo 20 głosów. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki Domestos, zachowasz paragon, wejdziesz na stronę w sekcji „Głosuj”, podasz dane z paragonu oraz załączysz jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji paragonu szkole, na którą głosowałeś, zostanie przyznanych 20 głosów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie. Każdy unikalny paragon to 20 głosów dla szkoły.

1 paragon = 20 punktów.

- przycisk „Głosuj z paragonem”

- podanie daty zakupu, numeru paragonu i numeru kasy fiskalnej

- dodanie zdjęcia paragonu

- podanie adresu email

- zaakceptowanie regulaminu

- zgoda na przetwarzanie danych

Powrót