Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Wyniki konkursu plastycznego „Na kartach historii – rok 966 – Chrzest Polski”

13.05.2016
Wyniki konkursu plastycznego „Na kartach historii – rok 966 – Chrzest Polski” Na konkurs wpłynęło 35 prac: 34 w kategorii klas I – III i jedna praca w kategorii klas IV – VI. W kategorii klas I – III wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce – Dobrawa Sołyga II miejsce – ex aequo Szymon Wąsik i Michał Bogusz III miejsce – ex aequo Martyna Białkowska i Maja Skałecka. W kategorii klas IV-VI pierwsze i jedyne miejsce w tej kategorii zajęła Julia Żak.

Wyróżnienia:

Piotr Wójcik

Milena Kopeć

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dyplomy, nagrody i podziękowania przekażemy w najbliższym czasie.

Organizator konkursu

Katarzyna Sugier

Powrót