Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Wreszcie wakacje!

26.06.2020
Wreszcie wakacje! Rozpoczynają się wakacje – czas wypoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków. Przyszło nam je przeżywać w trudnych, zupełnie innych warunkach. Ostatnie miesiące to dla nas wszystkich wyjątkowo pracowity i niełatwy czas.

Dziękuję serdecznie wszystkim Rodzicom za dotychczasową współpracę, pomoc w realizacji szkolnych przedsięwzięć, wspieranie działań szkoły, zaangażowanie w realizację zdalnego nauczania oraz za mobilizowanie dzieci do wykonywania zadań utrwalających wiedzę i umiejętności. Obecna trudna sytuacja jest dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem, dlatego tym bardziej dziękuję za zrozumienie i wzajemną życzliwość.

Nauczycielom składam serdeczne podziękowania za całoroczną pracę, za to, że podjęli wyzwanie i prowadzili zdalne nauczanie najlepiej, jak tylko mogli w tych warunkach. To dzięki Państwu uczniowie mieli właściwą opiekę dydaktyczną.

Uczniom dziękuję za zaangażowanie oraz sprostanie nowym wymaganiom i warunkom nauki zdalnej. Gratuluję osiągniętych sukcesów i wyników nauczania.

Życzę wszystkim, aby okres wakacji był czasem radości i odpoczynku, aby czas ten upłynął spokojnie i bezpiecznie, by wszyscy mogli zrealizować swoje plany i… po prostu odpocząć. 

Absolwentom życzę powodzenia w rekrutacji do wybranych szkół.

W imieniu własnym oraz wszystkich pracowników szkoły przede wszystkim życzę zdrowia, którego nie jesteśmy w stanie niczym zastąpić, wytrwałości oraz nadziei na lepsze jutro.

Szczęśliwego powrotu do szkoły!

 

Z wakacyjnym pozdrowieniem
Dyrektor Szkoły
Beata Ornal
Powrót