Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY „MISTRZ KOMPUTERA”

18.02.2020
WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY „MISTRZ KOMPUTERA” 13 lutego 2020 roku w naszej szkole odbył się I etap Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera”. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów z klas siódmych i ósmych.

Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 26 pytań.

Szkolna Komisja Konkursowa po sprawdzeniu i podliczeniu punktów wyłoniła troje uczniów z największą liczbą punktów: Piotr Wójcik – kl. VII b, Gabriela Presz – kl. VIII a oraz Martyna Szewczyk – kl. VIII a.

 Zasady konkursu przewidują, że do II etapu może przejść tylko dwoje uczestników, zatem dnia 17 lutego 2020r. odbyła się dogrywka w wyniku której do II etapu zakwalifikowali się :

  1. Martyna Szewczyk
  2. Piotr Wójcik

Gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie konkursu

  • opiekun Beata Socha
Powrót