Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Wielkie brawa dla naszych Laureatów!!!

22.06.2021
Wielkie brawa dla naszych Laureatów!!! Z wielką radością informujemy o wspaniałym sukcesie trzech uczniów naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie Historycznym organizowanym przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy serdecznie wszystkim wymienionym niżej uczniom, ich rodzicom i nauczycielowi historii, Panu Tomaszowi Żabie. Życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!

TYTUŁ
IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA
KLASA
KONKURS
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
 
 
 
 
 
 LAUREAT
Rafał Firlej
    8
historyczny
                   p. Tomasz Żaba
LAUREAT
              Mateusz Wójcik
    8
historyczny
p. Tomasz Żaba
LAUREAT
               Patryk Wójcik
    8
historyczny
p. Tomasz Żaba

 

 

 

Powrót