Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

VII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej „USER”

20.05.2022
VII Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej „USER” 21 kwietnia 2022 r. uczniowie szkół podstawowych województwa lubelskiego przystąpili do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas VII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Informatycznej „USER”.

     Organizatorem był Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie, a Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Prezydent Miasta Lublin – Pan Krzysztof Żuk oraz Lubelski Kurator Oświaty – Pani Teresa Misiuk.

     Do I etapu przystąpiło 8 uczniów naszej szkoły. Po eliminacjach szkolnych do II etapu zakwalifikowali się: Szymon Peciak – uczeń klasy VI, Bartosz Zamojski – uczeń klasy VI i Kacper Macewicz – uczeń klasy VIII a. 

     Wyróżnienie w konkursie otrzymał: Bartosz Zamojski.

     Dziękujemy uczniom za udział w konkursie i gratulujemy uczniowi wyróżnionemu.

                                                                                                                        Beata Socha

                                                                                                                         Jacek Dec

Powrót