Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POEZJI ANGLOSASKIEJ w BOGUCINIE

05.04.2017
V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POEZJI ANGLOSASKIEJ w BOGUCINIE Zuzanna Kozak z klasy III b i Zuzanna Jaroszuk z klasy IV a, to laureatki drugich miejsc konkursu recytatorskiego w języku angielskim, którego uczestników już po raz piąty gościła szkoła w Bogucinie.

Konkurs był okazją do realizacji marzeń artystycznych uczniów i dał im możliwość autoprezentacji oraz uczył rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Zmagania uczestników oceniało jury biorąc pod uwagę pamięciowe opanowanie tekstu, prawidłową wymowę, tempo, intonację oraz ogólny wyraz artystyczny.

Laureaci otrzymali dyplomy uznania i nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami, dyplomami, drobnymi upominkami i słodkim poczęstunkiem.

Gratulujemy Zuzi Kozak i Zuzi Jaroszuk oraz innym dziewczętom reprezentującym naszą szkołę Oli Matraszek, Gabrysi Ratus, Ani Wojciechowskiej, Marysi Kolibskiej, Paulinie Ogórek i Martynie Zamojskiej.

 

Magdalena Mazurek

dsc-0681-1_a10b4.jpg dsc-0679-1_8cf43.jpg dsc-0669-1_b5867.jpg
Powrót