Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Uroczystość z okazji przejścia na emeryturę sekretarki szkolnej

18.04.2017
Uroczystość z okazji przejścia na emeryturę sekretarki szkolnej Szczególnie miło będziemy wspominać dzień 27.03.2017r. Mieliśmy zaszczyt pożegnać odchodzącą na emeryturę wieloletnią sekretarkę naszej szkoły p. Janinę Rybkę. Uczniowie pod opieką nauczycielek p. Anny Oleksik, Anny Banaszek, Magdaleny Wiciejewskiej, Wiesławy Schab i Katarzyny Sałeckiej przygotowali uroczysty apel.

Od najmłodszych do najstarszych podczas występu zastanawiali się co to jest ZUS i „kim jest” Emerytura? Szczególnie humorystycznym akcentem spotkania był skecz kabaretu „ Same baby”. Występy uczniów wywołały wiele uśmiechu i radości.

Po przedstawieniu z wyrazami  podziękowania zwrócili się p. Dyrektor Beata Ornal, p.Wójt Kazimierz Firlej a także Kierownik GOPS-u p. Marta Plecha. Podkreślili oni szereg zasług naszej p. Jasi podczas jej 41- letniej pracy. Przede wszystkim zaakcentowali, że jest ona nie tylko solidnym i godnym naśladowania pracownikiem, ale też wspaniałym, pełnym ciepła i życzliwości człowiekiem. Na koniec, wyraźnie wzruszona, p. Janina Rybka podziękowała za życzenia, prezenty i kwiaty. Zapewniła też, że będzie chętnie odwiedzała naszą szkołę. Życzymy, aby czas zasłużonego odpoczynku upływał jej w zdrowiu i pokoju.

                                                                              Katarzyna Sałecka, Anna Oleksik

092_055ec.jpg 114_191a8.jpg 109_9d2a4.jpg 068_1c7f1.jpg 061_8996b.jpg 043_896a5.jpg 032_e3855.jpg 031_1527f.jpg 010_95300.jpg
Powrót