Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM 2016

08.06.2016
TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM 2016 Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do akcji TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM organizowanej przez Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. W tym roku w zbiórkę pieniędzy zangażowali się przede wszystkim uczniowie klasy VIb wraz z wychowawcą.

W dniu 07 czerwca sześć uczennic, wyżej wymienionej klasy, wraz z opiekunką wzięło udział w koncercie podsumowującym całą akcję. Na scenie wystąpili: Piotr Denisiuk - iluzjonista, Uczniowie ze Specjalnego Ośrodka dla Niesłyszących i Niedosłyszących oraz Natalia Moskal- wokalistka. Szkoły otrzymały drobne upominki.

A.Gnieciak

Powrót