Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Święto Polskiej Niezapominajki

10.06.2016
Święto Polskiej Niezapominajki Po raz kolejny w naszej szkole odbyło się Święto Polskiej Niezapominajki zainicjowane przez Andrzeja Zalewskiego-dziennikarza Polskiego Radia. Dzień ten poświęcony jest ochronie środowiska oraz pielęgnowaniu pamięci o ważnych dla nas osobach i wydarzeniach, czego symbolem jest niezapominajka.

Uczniowie Szkoły Podstawowej przedstawili na tę okoliczność krótki montaż słowno-muzyczny. Na spotkaniu obowiązywał strój w kolorze niezapominajek. Bezkonkurencyjna okazała się kl. IVa , za co została nagrodzona słodkościami.


Anna Oleksik

093_98ef3.jpg 089_1edb9.jpg 084_3cf94.jpg 083_b5f70.jpg
Powrót