Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Święto bibliotekarzy i bibliotek. Dzień Książki i Praw Autorskich - galeria zakładek.

10.05.2021
Święto bibliotekarzy i bibliotek. Dzień Książki i Praw Autorskich - galeria zakładek. 8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, a jednocześnie rozpoczęcie XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Z tej okazji zapraszamy uczniów klas I-III i innych chętnych do wzięcia udziału w akcji „Bilet powrotny do biblioteki”. Uczeń otrzyma blankiet biletu, na którym będzie gromadził potwierdzenie przeczytania książek z 10 kategorii tematycznych. Za zebranie kompletu pieczątek czytelnik otrzyma pamiątkowy dyplom, drobną nagrodę rzeczową i miejsce na liście Szkolnych Mistrzów Książki. Akcja będzie trwała do wakacji i w następnym roku szkolnym.

23 kwietnia świętowaliśmy też Dzień Książki i Praw Autorskich. Uczniowie uczcili ten dzień wykonując zakładki do książek, które możecie obejrzeć w załączonej galerii.

Klilnij tutaj, aby obejrzeć zdjęcia.

Powrót