23 kwietnia świętowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich oraz Dzień Czekolady. Z tej okazji na godzinie wychowawczej przedstawiciele samorządu uczniowskiego poczęstowali wszystkich pyszną czekoladą. Pani Ania i pani Asia przeczytały młodszym dzieciom fragment książki "Charlie i fabryka czekolady" i wiersz "Zapach czekolady". Następnie na długiej przerwie przeprowadziliśmy akcję "Przerwa na czytanie", podczas której wszyscy uczniowie i nauczyciele czytali przyniesione książki.