Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

„SUPERKLASA” 2015/16

27.06.2016
 „SUPERKLASA” 2015/16 W bieżącym roku szkolnym trwała druga edycja konkursu na najlepszą klasę. Zgodnie z regulaminem rywalizacja obejmowała klasy starsze szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Celem konkursu jest mobilizacja uczniów do efektywnej nauki oraz aktywnego i świadomego uczestniczenia w życiu szkoły. Punkty można zdobyć m.in. za wyniki w nauce, frekwencję oraz zachowanie (w I okresie), uczestnictwo i ewentualne sukcesy w konkursach przedmiotowych, tematycznych, zawodach sportowych, aktywność w pracach Samorządu Uczniowskiego oraz akcjach organizowanych przez S.U.

W tym roku szkolnym ton rywalizacji nadawały obie najstarsze klasy gimnazjalne i do samego końca trwała walka o trofeum główne – czyli puchar przechodni z tytułem SUPERKLASA oraz CZEK z nagrodą pieniężną w wys. 500zł ufundowaną przez Radę Rodziców oraz dyrekcję szkoły. Rzutem na taśmę (prawie dosłownie, gdyż decydowała punktacja za osiągnięcia sportowe) wygrała klasa III B naszego gimnazjum wyprzedzając
„o włos” III A.

            Komisja konkursowa postanowiła przyznać w tym roku nieoficjalną nagrodę – za najlepszy wynik w kat. szkoły podstawowej statuetką uhonorowano klasę V a.

            Od przyszłego roku konkurs zostanie podzielony na rywalizację w szkole podstawowej oraz gimnazjum, przez co walka będzie toczyła się o dwie równorzędne nagrody główne.

           

WYNIKI KOŃCOWE KONKURSU

 

 1. – III B – 582pkt. – “SUPERKLASA” 2015/16
 2. – III A – 504 pkt.
 3. – V a – 282 pkt. – I m-sce w szkole podstawowej
 4. – II A – 203 pkt.
 5. – VI a – 198 pkt.
 6. – IV b – 187 pkt.
 7. – IV a – 184 pkt.
 8. -  V b – 156 pkt.
 9. – II B – 117 pkt.
 10. – I A – 104 pkt.
 11. – VI b – 94 pkt.
 12.  - I B – 92 pkt.

Jacek Okuniewski

Powrót