Sukcesy uczniów naszej szkoły na IV Gminnym Festiwalu Piosenki „Radosna Piosenka”
30.04.2026
15 kwietnia 2026 r. w Dworze Leśce odbył się IV Gminny Festiwal Piosenki „Radosna Piosenka”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Szkołę Podstawową im. Zofii Trzcińskiej-Kamińskiej w Leścach. Tegoroczna edycja konkursu poświęcona była piosenkom o czterech porach roku i zgromadziła 28 utalentowanych uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Garbów.
Najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów:
Kategoria klas 0–II:
- III miejsce – Aleksander Jóźwiak (kl. II)
- Wyróżnienie – Wiktoria Wicińska (kl. II)
Kategoria klas III–V:
- I miejsce – Lena Stępowska (kl. IV)
- III miejsce – Mikołaj Marcinkowski (kl. III b)
- Wyróżnienie – Iga Czołowska (kl. III b)
Kategoria klas VI–VIII:
- I miejsce – Natalia Potakiewicz (kl. VIII)
- II miejsce – Antonina Drozd (kl. VII a)
- II miejsce – Katarzyna Dąbrowska (kl. VII a)
Gratulacje i podziękowania
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczniom wspaniałych występów, odwagi scenicznej oraz pięknego reprezentowania szkoły. Ich sukcesy są dowodem talentu, pracy i pasji do muzyki.
Życzymy naszym młodym artystom kolejnych sukcesów i nieustającej radości ze śpiewania!
Bernadetta Węglińska
Wspólne zdjęcie:

Nasi na konkursie:
