Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Spotkanie rodziców z przedstawicielem policji

01.12.2016
Spotkanie rodziców z przedstawicielem policji 23 listopada odbyło się spotkanie rodziców uczniów Zespołu Szkół w Przybysławicach z pracownikiem Komendy Miejskiej Policji w Lublinie – panią Elżbietą Konowałek. W czasie prelekcji zostały poruszone następujące zagadnienia: - cyberprzemoc, w tym konsekwencje zamieszczania zdjęć oraz poniżających i wulgarnych komentarzy w Internecie, - informacje o szkodliwości środków odurzających i psychoaktywnych, narkotyków, ogólnodostępnych leków oraz rozpoznawanie wczesnych oznak ich używania, - bezpieczeństwo w ruchu drogowym m.in. poruszanie się na rowerach, przewożenie dzieci w fotelikach, noszenie odblasków, - wagarowanie, agresja słowna i fizyczna, a także konsekwencje prawne tych czynów.

Na zakończenie spotkania przekazano również informacje, gdzie szukać pomocy w razie wystąpienia problemów.

Powrót