Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Spektakle Profilaktyczne Teatru „Moraliet” z Krakowa

02.12.2015
Spektakle Profilaktyczne Teatru „Moraliet” z Krakowa 17 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spektaklach profilaktycznych przedstawionych przez aktorów Teatru „Moraliet” z Krakowa. Adresowane one były do 3 grup wiekowych: • Klasy I-III Szkoły Podstawowej i oddział przedszkolny • Klasy IV-VI • Klasy I-III Gimnazjum

Tematyka przedstawień była zróżnicowana i dostosowana do wieku odbiorców. Poruszane problemy dotyczyły: tolerancji i akceptacji odmienności, zagrożeń płynących z Internetu i portali społecznościowych oraz przeciwdziałania agresji i przemocy wśród młodzieży (również cyberprzemocy).

 

Zapraszam do galerii zdjęć

Powrót