Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego na ilustrację do utworu „Ptasie radio” J. Tuwima

15.06.2020
Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego na ilustrację do utworu „Ptasie radio” J. Tuwima Dnia 15.06.2020 został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny na ilustrację do utworu „Ptasie radio” J. Tuwima. Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt prac. Pod uwagę zostały brane następujące aspekty: ciekawe ujęcie tematu, staranność wykonania, dobór techniki, kreatywność, wkład pracy. W związku z tym, że prace zostały wykonane bardzo pomysłowo, postanowiłam nagrodzić i wyróżnić prace uczniów z każdego poziomu. Zapraszam do obejrzenia wystawy prac laureatów i uczniów wyróżnionych. Zwycięzcom gratuluję a uczestnikom dziękuję za udział!

Anna Bukowska

 

 

 

Powrót