Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

27.08.2019
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 Inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020 dla wszystkich dzieci zespołu wychowania przedszkolnego i oddziałów przedszkolnych oraz uczniów szkoły podstawowej rozpocznie się 2 września 2019 r. mszą świętą o godzinie 8:00 w budynku szkolnym.

Zachęcamy, aby w tej uroczystości uczniowie uczestniczyli wspólnie z babciami, dziadkami, a także osobami samotnymi, które mieszkają w naszym regionie i wywodzą się z pokolenia Dzieci Wojny. W czasie wybuchu II wojny światowej byli oni w wieku szkolnym i nie mogli uczestniczyć w rozpoczęciu roku szkolnego 1 września 1939 roku. Przekroczenie progów szkoły przedstawicieli wojennego pokolenia w sposób symboliczny dokończy ich przerwaną przed osiemdziesięciu laty edukację. 

Zapraszamy!

 

Uwaga!

Autobusy dowożące dzieci wyruszą o godz. 6:45 spod budynku szkoły: pierwszy - Przybysławice i Góry, drugi - Borków i Marianka.

Powrót