Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

PRZEGLĄD PIOSENKI w JĘZYKU ANGIELSKIM w GARBOWIE 'LOVE IS ALL AROUND'

24.02.2017
PRZEGLĄD PIOSENKI w JĘZYKU ANGIELSKIM w GARBOWIE 'LOVE IS ALL AROUND' Przegląd piosenki w języku angielskim w szkole w Garbowie odbywał się w tym roku pod hasłem 'Love is all around'. Swoje umiejętności wokalno-językowe zaprezentowało pięć grup oraz siedmiu solistów. Utwory Celine Dion, One Direction, Abby, Justin'a Bieber'a, Ellie Goulding i wielu innych artystów, wykonywane były na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Była trema, a także uśmiech oraz prawdziwa radość śpiewania. Wspaniała publiczność nie żałowała braw, dodając wokalistom odwagi.

Naszą szkołę reprezentowały: solistka – Zuzanna Jaroszuk, duet – Agata Staniak i Ewa Usarek oraz tercet – Jowita Maj, Martyna Szewczyk i Anna Wojciechowska.

Gratulujemy dziewczętom występu, a organizatorom dziękujemy za miłą atmosferę.

 

Magdalena Mazurek

 

dsc-0679_cd010.jpg dsc-0674_2a3c5.jpg dsc-0673_b9615.jpg
Powrót