Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

28.11.2015
POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ Od 26 listopada do 15 grudnia w naszej szkole będzie trwała tegoroczna akcja POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ. Zbieramy słodycze, artykuły spożywcze z długim terminem ważności, odzież, środki chemiczne, artykuły kosmetyczne, książki, zabawki. Ze względu na akcent dziecięcy w akcji ,pomyślmy o darach ze szczególnym przeznaczeniem dla dzieci. Zbiórka w szkole trwa od 26 listopada do 15 grudnia.

Główna  zbiórka podczas zabawy andrzejkowej organizowanej przez Radę Rodziców.

Zbiórka w Parafii 13 grudnia po każdej Mszy świętej

Zbiorki w sklepach które objęły patronat nad akcją:

Sklep Groszek w Zagrodach

Sklep Od i Do w Zagrodach

Sklep w Górach

Sklep Groszek w Garbowie

 

Dziękujemy za pomoc i prosimy wszystkich o ofiarne serca!

Wolontariusze z gimnazjum

Powrót