Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Ogólnopolski Konkurs Wokalny "WYGRAJ SZANSĘ"

24.05.2018
Ogólnopolski Konkurs Wokalny  "WYGRAJ SZANSĘ" TV MEDIA jest producentem programów telewizyjnych. Zajmuje się również organizacją różnego rodzaju przedsięwzięć artystycznych. Jest także producentem programów estradowych z udziałem dzieci i młodzieży. Organizuje koncerty znanych i lubianych artystów polskiej estrady. Specjalizuje się w organizacji imprez dla dzieci i młodzieży. Jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu wokalnego pt "WYGRAJ SZANSĘ” skierowanego głównie do dzieci i młodzieży do lat 18.

Celem tego konkursu jest odkrywanie talentów wokalnych. Konkurs ten jest organizowany w ramach programu edukacyjnego „TRZEŹWOŚĆ NA CO DZIEŃ”.          (www.tv-media.com.pl)

Również nasza gmina brała udział w eliminacjach do tego konkursu. Laureatką etapu gminnego została uczennica naszej szkoły - Amelia Pasternak.

24 maja Amelka  z silną grupą swoich kolegów z klasy VIb wraz z wychowawcą oraz Panią  Iwoną Kołodziejczyk udała się do Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, gdzie odbył się Finał Wojewódzki.

Wśród 22 wykonawców nasza solistka zaprezentowała utwór pt. "Zawsze gdzieś czeka ktoś"  z repertuaru Anny Jantar, który został bardzo miło przyjęty zarówno przez widownię jak też przysłuchującego się uważnie Jury. Po koncercie jurorzy udali się na naradę a w tym czasie na scenę wyszli lubelscy aktorzy, którzy w pomysłowy a zarazem śmieszny sposób przedstawili kilkanaście scenek ze znanymi wierszami dla dzieci.

Po kilkunastu minutach na scenie ustawiono stół, na którym pojawiły się nagrody - był to znak, że nadszedł czas na ogłoszenie wyników. W napięciu czekaliśmy na ich ogłoszenie.

Z lekkim zaskoczeniem (oraz nieukrywanym żalem) usłyszeliśmy, że Amelka otrzymała „tylko” dyplom uczestnika wraz z nagrodą książkową. Chociaż nie została laureatką tego konkursu do nas wróciła uśmiechnięta i zadowolona bo to był tylko kolejny kroczek i kolejne doświadczenie przyszłej (mamy nadzieję) znanej piosenkarki.

Amelko! Sceny całego świata stoją przed Tobą otworem!

J.O.

img-20180528-210831_c5001.jpg img-20180524-110802-hdr_a8aa1.jpg img-20180524-102311_8f1df.jpg img-20180524-102304_c69b5.jpg
Powrót