Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

30.05.2016
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 1 marca odbyła się XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „FOX” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Duża grupa naszych uczniów wzięła dział, a trzy uczennice gimnazjum osiągnęły sukces: dwie z nich: Klaudia Ostapińska (kl. III a) i Nina Łuczywek (kl. III b) uzyskały wynik dobry, a Jagienka Chyż zdobyła wynik bardzo dobry.

Przygotowaniem uczennic zajął się pan Volodymyr Sidlyarchuk.

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłości!

 

Powrót