Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Noc filmowa vol.2

02.03.2017
Noc filmowa vol.2 Dnia 24.02.2017 r. miała miejsce niepowtarzalna noc filmowa dla gimnazjalistów. Pokaz filmów rozpoczął się o godzinie 21:00, a zakończył o 6:00 rano następnego dnia. W naszym repertuarze zagościły filmy takie jak: ,, Obcy” , ,,Gdzie jest Dory?” , ,,Listy do M”. Wszystkie przykuły naszą uwagę, zarówno bajka, jak i filmy oparte na faktach oraz science fiction.

Rolę ‘’matki i ojca’’ na ten wieczór przejęli pan Marcin Filipiak i pan Artur Pacek. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że podjęli się tak zobowiązującej opieki nad dużymi dziećmi J

Zabawy było co nie miara! Jednak nasze śmiechy ucichły wraz z pojawieniem się na ekranie filmu pt. ,, Nad życie”, opowiadający o historii choroby znanej siatkarki Agaty Mróz i o tym jak poświęciła swoje życie, by uratować ciąże. Niejednej osobie łza zakręciła się w oku.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Wszyscy uczestnicy tego seansu opuścili go w bardzo dobrym nastroju. Już nie możemy doczekać się powtórki!

W. Pikul

img-20170224-212314_08527.jpg img-20170224-212308_b30b4.jpg
Powrót