Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

,, Najpiękniejsza bombka choinkowa”

15.12.2021
,, Najpiękniejsza bombka choinkowa” Sukces naszej uczennicy w Wojewódzkim Konkursie Świątecznym ,, Najpiękniejsza bombka choinkowa”

       Uczniowie klasy VII a wzięli udział w konkursie wojewódzkim pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty ,,Najpiękniejsza bombka choinkowa”. Wśród 105 placówek z woj. lubelskiego  nasza szkoła znalazła się w czołówce. Konkurencja była bardzo duża - nadesłano 925 bombek. W jury zasiadali przedstawiciele z Katedry Intermediów i Rzeźby, Instytutu Sztuk Pięknych, Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Wśród  51 wyróżnień w gronie laureatów znalazła się  uczennica naszej szkoły z klasy VII a Anna Mańko. Jesteśmy  bardzo dumni z tego sukcesu, a Ani serdecznie gratulujemy     i życzymy dalszych  tak pięknych osiągnięć.

                                                                                                               Anna Oleksik

Powrót