Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

„Matematyczna Majówka 2022”

10.06.2022
„Matematyczna Majówka 2022” 31 maja 2022 roku odbyła się „Matematyczna Majówka” – Międzyszkolny Konkurs Matematyczny organizowany po raz piąty przez nauczycieli matematyki z naszej szkoły.

     W konkursie wzięło udział 18 dwuosobowych drużyn. Uczestników powitała pani dyrektor Beata Ornal.
Zmagania z zadaniami - matematycznymi bukietami wygrały Maja Jedlińska i Emilia Opolska ze Szkoły Podstawowej
w Garbowie. II miejsce zajęli również uczniowie tej szkoły Iga Pożarowszczyk i Oskar Krasa. III miejsce zajęły Hanna Młodzikowska i Zofia Sołyga – uczennice z naszej szkoły. Wyróżnienie zdobyli  Wiktoria Bajnóg i Jakub Małocha  ze Szkoły Podstawowej w Klementowicach oraz Mateusz Pękala i Klaudia Sulenta ze Szkoły Podstawowej w Piotrowicach. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody (do wyboru głośniki, słuchawki z mikrofonem, smartchwatche i pendrivy).

                     

Powrót