Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

07.06.2017
LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W roku szkolnym 2016/2017 nasi uczniowie odnieśli (podobnie jak w roku ubiegłym) kilka znaczących sukcesów w konkursach przedmiotowych. Najcenniejszymi osiągnięciami mogą pochwalić się: Ewa Usarek, uczennica klasy VI a, laureatka konkursu przedmiotowego z historii (opiekun Tomasz Żaba) oraz Dominika Pacek, uczennica klasy III a gimnazjum, laureatka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego (opiekun Volodymyr Sidlyarchuk)

Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

ewa22_e5818.jpg ewa_e5471.jpg dominika2_05609.jpg dominika_0e25e.jpg
Powrót