Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Konkurs „Wędrówka po krajach angielskiego obszaru językowego” zorganizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. KEN w Lublinie

30.05.2016
Konkurs „Wędrówka po krajach angielskiego obszaru językowego”  zorganizowany  przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. KEN w Lublinie W lutym bieżącego roku uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w pierwszej edycji konkursu „Wędrówka po Krajach Angielskiego Obszaru Językowego”. Uczestnicy pracowali w trzyosobowych zespołach, a jeden z nich w składzie: Klaudia Ostapińska (kl. III a), Jagienka Chyż (kl. III a) i Dominika Pacek (kl. II a) zakwalifikował się do etapu okręgowego.

Bardzo dobry, drugi wynik uczennic dał im możliwość udziału w finale konkursu, który odbył się 22 kwietnia. Reprezentantki naszej szkoły zmierzyły się z zespołami z całego województwa i zajęły 5 miejsce.

Przygotowaniem uczennic zajął się pan Volodymyr Sidlyarchuk.

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłości!

Powrót