Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Konkurs plastyczny „Moja przestrzeń”

03.10.2017
Konkurs plastyczny „Moja przestrzeń”                Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Moja przestrzeń” w ramach projektu „Partycypacja w Planowaniu Przestrzennym” w którym uczestniczyła Gmina Garbów. Celem tego konkursu było m.in. uświadomienie roli społeczności lokalnej w aktywnym kształtowaniu przestrzeni, w której na co dzień żyją.

Finał konkursu odbył się 28 września. Nasi uczniowie odnieśli już pierwsze sukcesy w tym roku szkolnym. W kategorii klas I – IV nagrodę główną, 2 tysiące złotych otrzymała klasa III SP, której wychowawcą jest pani Katarzyna Sugier. W gimnazjum wyróżnienie i wygraną w wysokości 500 złotych otrzymała klasa III „b”, która swoją pracę wykonała pod okiem pani Anny Bukowskiej.  Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Katarzyna Sugier

006_9c80a.jpg 008_d3054.jpg 020_f75c2.jpg 022_a54e7.jpg 025_b014e.jpg 026_2f499.jpg
Powrót