Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY dla uczniów klas I -III

30.01.2017
KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY dla uczniów klas I -III Jak bardzo przydatna jest nauka języka angielskiego wiedzą wszystkie dzieci z klas I-III, które wzięły udział w konkursie plastyczno-językowym. 25 uczniów napisało na ten temat wspaniałe wypowiedzi i narysowało zwierzątko, które na pewno pomogłoby w nauce języka angielskiego.

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców, bo wszystkie prace były naprawdę wyjątkowe. Jednak szczególne uznanie zdobyła praca Amelii Wiraszki z klasy II, która wykonała sowę Suzi, zdobywając I miejsce. Drugie miejsce zajęła Karolina Miazek z klasy IIIb, a trzecie Liwia Gnieciak z klasy IIIa. Wyróżnienia otrzymali: Mateusz Feldman, Zofia Filipiak, Mikołaj Koziej, Patrycja Łukaszuk, Magdalena Pikul, Dobrawa Sołyga i Zofia Sołyga.

Nagrody ufundowało wydawnictwo MACMILLAN I OXFORD. Dziękujemy serdecznie wszystkim biorącym udział w konkursie i zachęcamy do nauki języka angielskiego.

Magdalena Mazurek, Barbara Boguta 

Powrót