Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

KONKURS MATEMATYCZNY IM. KS. DRA FRANCISZKA JAKÓBCZYKA

12.05.2016
KONKURS MATEMATYCZNY  IM. KS. DRA FRANCISZKA JAKÓBCZYKA Dnia 19.03.2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX edycji konkursu matematycznego organizowanego przez XXI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki w Lublinie pod honorowym patronatem p. Teresy Misiuk - Lubelskiego Kuratora Oświaty

Do konkursu przygotowywały p. Anna Banaszek i p. Beata Socha. Sześcioro uczniów zmagało się z zadaniami matematycznymi, z czego dwoje uzyskało wynik dobry, tj. uczennica klasy II a – Dominika Pacek oraz uczeń klasy III b – Jacek Wójcik.

Gratulujemy sukcesu !

Powrót