Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

„Kocie losy w ludzkich rękach”

20.02.2017
„Kocie losy w ludzkich rękach” „Kocie losy w ludzkich rękach” – pod takim hasłem odbyły się niedzielne obchody Dnia Kota w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w tym święcie. Najpierw wysłuchali wykładów ekspertów, potem uczestniczyli w konkursie wiedzy i warsztatach, gdzie robili „kocie łapki”. Aby okazać gorące serce wobec bezdomnych zwierząt podarowali karmę i ciepłe posłania. Dalsze obchody Święta Kota odbędą się w naszej szkole 22 lutego. Serdecznie zapraszamy. M. Kulik, J. Wegielska

035_0d6dd.jpg 029_70789.jpg 025_73e43.jpg
Powrót