Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

IX Wojewódzki Konkurs Informatyczny "MISTRZ KOMPUTERA"

12.03.2018
IX Wojewódzki Konkurs Informatyczny "MISTRZ KOMPUTERA" Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym " MISTRZ KOMPUTERA". Konkurs był organizowany dla uczniów klas V-VII szkoły podstawowej.

Do etapu szkolnego przystąpiło 19 uczniów naszej szkoły. Do II etapu zakwalifikowali się: Szymon Wąsik - uczeń klasy V b i Adam Usarek - uczeń klasy VII b. Uczniowie reprezentowali naszą szkołę dnia 20.02.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie. W tym etapie rywalizowało 93 uczniów z 50 szkół podstawowych z całego województwa.

Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Opiekun - Beata Socha

Powrót