Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

IV KONKURS LEKSYKALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

03.12.2015
IV KONKURS LEKSYKALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Dnia 2 grudnia w naszej szkole odbył się IV KONKURS LEKSYKALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Brali w nim udział uczniowie klas czwartych ze szkół w Garbowie, Lesiec, Woli Przybysławskiej oraz Przybysławic. Do konkursu uczniowie zostali przygotowani przez nauczycieli języka angielskiego – panie: Annę Michońską , Agnieszkę Rolę, Paulinę Sowę, oraz Annę Pacek i Magdalenę Mazurek.

Poziom konkursu był bardzo wyrównany i często o zdobytym miejscu decydował jeden punkt. A było o co rywalizować. Laureaci mogli liczyć nie tylko na uznanie i gratulacje, ale również na nagrody ! Zarówno uczestnicy, którzy wywalczyli miejsce na podium, jak i ci którym powiodło się nieco gorzej otrzymali drobne upominki od wydawnictw językowych Pearson i Macmillan.

            Pierwsze miejsce zajął Błażej Rusinek z Garbowa, drugie - Kamil Olszak z Woli Przybysławskiej, trzecie natomiast przypadło Justynie Żak również ze szkoły w Garbowie. Wyróżnieni zostali Amelia Gawron i Norbert Sagan.

            Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, ale i w duchu rywalizacji. Najważniejsza była jednak dobra zabawa. Wielu uczniów miało  okazję poznać swoich rówieśników z innych szkół naszej gminy. Na razie jednak pozostaje nam pogratulować zwycięzcom i życzyć dalszych sukcesów. Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i zapraszamy za rok!

 

Aleksandra Murat

przewodnicząca SU

dsc-0208_041fe.jpg dsc-0204_56c92.jpg dsc-0234_ff81d.jpg dsc-022211_775ff.jpg dsc-0212-1-11_0c3d5.jpg
Powrót