Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Internetowi bohaterowie w wykonaniu naszych uczniów

23.02.2021
Internetowi bohaterowie w wykonaniu naszych uczniów Tym konkursem kończymy nasz projekt związany z Dniem Bezpiecznego Internetu 2021, ale nie zapominamy o bezpieczeństwie na co dzień. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Szczególne podziękowania dla p. Wiesławy Schab – wychowawczyni klasy II b za zmotywowanie tak wielu uczniów do udziału w tym przedsięwzięciu.

Uczestnikom gratulujemy pomysłowości i wytrwałości w twórczej pracy. Uważamy, że wszystkie nadesłane prace są bardzo pomysłowe, przemyślane i efektowne. Niektóre otrzymały swoje imiona, a może nawet wymyślono do nich ciekawe historie…

Zdecydowaliśmy, że nagradzamy każdego uczestnika cząstkową oceną celującą z informatyki.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji:

https://app.emaze.com/@AOTILZWCR/prism?hidebuttons

 

B. Socha, J. Dec

Praca Roksany Skwarek z klasy VI b

Powrót