Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

III Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej USER

26.03.2018
III Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej USER W dniu 22 marca 2018 r. odbył się w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie III Wojewódzki Konkurs Wiedzy Informatycznej „User” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin – Pana Krzysztofa Żuka oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty – Pani Teresy Misiuk.

Do I etapu przystąpiło 10 uczniów naszej szkoły. Po eliminacjach szkolnych do II etapu zakwalifikowali się: Piotr Zieliński – uczeń klasy II b, Mikołaj Muzyka – uczeń klasy III b i Jan Usarek – uczeń klasy III b. 

Wyróżnienie w konkursie otrzymał: Mikołaj Muzyka.

Poza zmaganiami konkursowymi uczniowie zwiedzili szkołę i zapoznali się z ofertą edukacyjną.

 

Serdecznie dziękuję uczniom za udział w konkursie i gratuluję uczniowi wyróżnionemu.

Opiekun – Beata Socha
Powrót