Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

II GMINNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

08.06.2016
II GMINNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH 31 maja 2016 Agata Staniak, Ewa Usarek i Alicja Szczerbetka, uczestniczyły w II GMINNYM KONKURSIE WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH w Szkole Podstawowej w Woli Przybysławskiej.

Przez 45 minut, dziewczęta zmagały się z pytaniami związanymi z geografią, historią, kulturą i polityką głównych krajów anglojęzycznych, czyli Wielkiej Brytanii, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii i Australii.

Nasze piątoklasistki uzyskały świetne wyniki: II miejsce – Ewa Usarek, III miejsce – Alicja Szczerbetka oraz wyróżnienie – Agata Staniak. Gratulujemy !!!

 

Magdalena Mazurek

dsc-0583_c3835.jpg dsc-0579_fa1b7.jpg dsc-0577_75061.jpg dsc-0575_c24b0.jpg
Powrót