Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Dzień Bezpiecznego Komputera

08.01.2015
Dzień Bezpiecznego Komputera Uczniowie naszego gimnazjum pod kierunkiem p. Beaty Sochy wzięli udział w XI Regionalnym Konkursie Informatycznym "Dzień Bezpiecznego Komputera" - zorganizowanym w ramach Światowych Dni Bezpiecznego Internetu pod hasłem "Razem tworzymy lepszy Internet".

Honorowi patroni konkursu to: Lubelski Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Lublina i Polskie Towarzystwo Informatyczne. Do etapu szkolnego, który odbył sie dnia 16.01.2015 r., przystąpiło 9 uczniów. II etap konkursu przeprowadzono 19.02.2015 r. w Zespole Szkół Energetycznych w Lublinie w trakcie trwania konferencji podsumowującej program "Działania w zakresie podniesienia poziomu bezpieczeństwa w Internecie – internetowe pułapki".

Do II etapu zakwalifikowali się: Jacek Wójcik z kl. II b, Marek Piwko z kl. III a i Krystian Pietras z kl. III b.

Jacek Wójcik zdobył wyróżnienie.

Zobacz aktualność w pliku PDF

Beata Socha

Powrót