Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

18.03.2020
Drodzy Uczniowie i Rodzice! W związku z zawieszeniem zajęć w szkole nauczyciele poprzez dziennik elektroniczny, pocztę elektroniczną lub za pomocą innych komunikatorów przesyłają uczniom materiały do pracy w domu.

Dodatkowo na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty w Lublinie udostępnione są ciekawe materiały dydaktyczne do wykorzystania przez uczniów w domu. Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (lub OKE Kraków) codziennie zamieszczane są zestawy zadań powtórzeniowych dla ósmoklasistów.

Proszę o systematyczne zapoznawanie się z informacjami i materiałami zamieszczanymi w dzienniku elektronicznym i na stronie internetowej szkoły oraz wykonywanie poleconych zadań.

 

                                                                                                          Dyrektor
                                                                                                        Beata Ornal
 
 
Powrót