Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

"Bezpieczne wędrówki. Od grosika do złotówki"

17.05.2016
"Bezpieczne wędrówki. Od grosika do złotówki" Uczniowie klas drugich naszej szkoły realizują projekt z zakresu edukacji finansowej oraz bezpieczeństwa „ Bezpieczne wędrówki. Od grosika do złotówki”. Uczniowie z zainteresowaniem podróżują po Galaktyce Finanse i Galaktyce Oszczędzania. Zajęcia uczą zasad bezpieczeństwa, współpracy w grupie, rozwijają kreatywność i przedsiębiorczość, włączają rodziców w edukację finansową uczniów. Wykorzystujemy do realizacji ciekawe materiały przygotowane przez Fundację PZU i Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Barbara Boguta i Małgorzata Tomasiak

Powrót