Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM

22.04.2015
TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM Nasza szkoła przystąpiła w tym roku do udziału w akcji TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM,organizowanej przez Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Celem akcji jest edukacja najmłodszych obywateli, uwrażliwianie ich na potrzeby drugiego człowieka. Za nami pierwsze przedsięwzięcie: sprzedaż fiołków afrykańskich.

Jeśli masz w domu książki, które znudziły Ci się lub mocno zakurzyły i wcale do nich nie zaglądasz – przynieś je do sali nr 1. Książki przeznaczymy na loterię, a dochód z niej przekażemy na cele akcji TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM.

Katarzyna Sugier

 

002-jpg.jpg 001-jpg.jpg 003-jpg.jpg
Powrót