Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Stypendia dla szczególnie uzdolnionych uczennic naszego gimnazjum

14.12.2016
Stypendia dla szczególnie uzdolnionych uczennic naszego gimnazjum W dniu 9 grudnia trzy uczennice gimnazjum: Agnieszka Frąc, Weronika Pikul i Dominika Pacek odebrały z rąk Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Grabczuka dyplomy gratulacyjne potwierdzające przyznanie stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów. Dyplom uznania otrzymała też dyrekcja oraz grono pedagogiczne szkoły.

Program „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2016-2017" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Uroczystość wręczenia dyplomów miała miejsce w nowoczesnej sali Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Na zakończenie odbył się koncert standardów muzyki rozrywkowej w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Bychawy oraz poczęstunek.

Naszym uczennicom gratulujemy sukcesu!

Anna Pacek

scan-stypendia_378e9.jpg sam-5997_ade2e.jpg sam-5992_33f3d.jpg sam-5990_07bd1.jpg sam-5988_e8684.jpg sam-5985_d5fe5.jpg sam-5982_f036c.jpg
Powrót