Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Nasi uczniowie laureatami konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922 "

19.06.2020
Nasi uczniowie laureatami konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922 " W ogólnopolskim tematycznym konkursie im. mjra Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922 . O niepodległość i granice Rzeczypospolitej" zostali nagrodzeni uczniowie naszej szkoły.

Konkurs organizowany jest pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i  Ministerstwa Obrony Narodowej, a  honorowym patronem jest Stowarzyszenie Klub Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari oraz Porozumienie Organizacji Kombatanckich Płocka.

Laureatami konkursu zostali: 

  • Kacper Kobus z klasy VIII b
  • Rafał Firlej z klasy VII a
  • Mateusz Wójcik z klasy VII a
  • Patryk Wójcik z klasy VII a

Wszystkim chłopcom oraz  ich opiekunowi, panu Tomaszowi Żabie serdecznie gratulujemy!

Powrót