Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Konkursy poezji religijnej

30.05.2016
Konkursy poezji religijnej W dniach 18 i 20 maja uczennice szkoły podstawowej wzięły udział w konkursach poezji. W pierwszym, XVI Międzypowiatowym Konkursie Poezji i Prozy Religijnej w Kurowie, uczestniczyły uczennice klasy IIIa i uzyskały wysokie wyniki.

Pierwsze miejsce przypadło Fabianie Smolak a trzecie Hannie Zarębie.

Drugi konkurs odbył się w Garbowie pod hasłem:,, Ścieżkami Jana Pawła II". Uczennice klasy VIa poszły w ślad swoich młodszych koleżanek i również stanęły na podium. Gabriela Majewska wywalczyła sobie pierwsze miejsce, a Aleksandra Murat- trzecie. Na uwagę zasługuje także fakt, że Ola przedstawiła wiersze własnego autorstwa. Nagrodzonym gratulujemy!
                                                                                                       
                                                                                                          Katarzyna Sałecka

Powrót