Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

INFORMACJA - zawieszenie strajku

26.04.2019
INFORMACJA - zawieszenie strajku W związku z zawieszeniem akcji strajkowej informuję, że od dnia 29 kwietnia 2019r. (poniedziałek) lekcje i zajęcia w szkole będą prowadzone zgodnie z tygodniowym rozkładem.

Przypominam jednocześnie, że dzień 2 maja 2019r. jest dodatkowym dniem wolnym ustalonym we wrześniu 2018r. - na podstawie  §5 ust. 1 Rozporządzenia   Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U. z 2017r. poz. 1603).

W tym dniu organizowane będą wyłącznie zajęcia wychowawczo - opiekuńcze dla uczniów, których rodzice przyślą do szkoły.

 

                                                                                                 Dyrektor szkoły

                                                                                                    Beata Ornal

Powrót