BIP

e-Dziennik

Turniej piłki siatkowej o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Poniatowej

03.03.2014
Turniej piłki siatkowej o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Poniatowej Dnia 28.02.2014r. w Wojciechowie odbył się turniej piłki siatkowej o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Poniatowej. Reprezentanci naszego gimnazjum spisali się bardzo dobrze.

Dziewczyny  zajęły I miejsce przegrywając tylko jednego seta z Niedrzwicą Dużą (23:25). Zwycięstwo zapewnił im tie-break wygrany 15:4. Drużynę z Wojciechowa pokonały w dwóch setach.

Natomiast chłopcy zajęli II miejsce przegrywając mecz z Niedrzwicą Dużą. Mimo to nie poddali się. Walczyli do samego końca zostawiając całe serce na boisku i pokonując ostatecznie Wojciechów 2:0.

Skład dziewczyn: Klaudia Dec, Karolina Szczerbetka, Izabela Paruch, Nikola Grzegorczyk, Małgorzata Kolibska, Wioleta Gałęzowska, Katarzyna Majewska, Sylwia Kamińska, Gabriela Wojciechowska, Kamila Gąszczyk, Edyta Dec, Katarzyna Pecio

Skład chłopców: Mateusz Maj ,Krzysztof Kozieł ,Mateusz Bogusz ,Filip Maj , Krystian Pietras ,Cezary Dec ,Marek Piwko ,Dawid Dąbrowski ,Hubert Bogusz ,Marcin Opolski