Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

V WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ „USER”

09.03.2020
V WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ „USER” 2 marca 2020 roku w naszej szkole odbył się I etap Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Informatycznej „USER” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin – Pana Krzysztofa Żuka, Lubelskiego Kuratora Oświaty – Pani Teresy Misiuk oraz Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.

Do konkursu przystąpiło 20 uczniów z klas siódmych i ósmych.

Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 20 pytań.

Szkolna Komisja Konkursowa po sprawdzeniu i podliczeniu punktów wyłoniła sześcioro uczniów z największą liczbą punktów: Natalia Kucińska  – kl. VIII a, Magdalena Piotrowska – kl. VII a, Dominik Czarnecki – kl. VIII a, Martyna Szewczyk – kl. VIII a, Piotr Wójcik – kl. VII b oraz Marcin Majewski – kl. VII a.

 Zasady konkursu przewidują, że do II etapu może przejść tylko troje uczestników, zatem dnia 3 marca 2020r. odbyła się dogrywka w wyniku której do II etapu zakwalifikowali się :

  1. Magdalena Piotrowska
  2. Natalia Kucińska
  3. Martyna Szewczyk

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie konkursu

opiekun Beata Socha

Powrót