Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Szkolny przegląd kolęd 2022

03.01.2023
Szkolny przegląd kolęd 2022

       Tradycja śpiewania kolęd i pastorałek to piękny zwyczaj, który od wieków przyczynia się do tego, że okres Bożego Narodzenia jest dla nas tak niezwykłym. Chcemy rozbudzać chęci wspólnego śpiewania, przypominania tych znanych i poznania tych mniej znanych kolęd i pastorałek.

       Celem Szkolnego Przeglądu Kolęd  i Pastorałek było zaprezentowanie uzdolnień utalentowanych uczniów naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim za nadesłane wideo i zapraszamy do obejrzenia nagrań uczestników Przeglądu.

 

                                                                                                            Magdalena Klimczak

Powrót